Rengarenk Örgü Bayan Hırka Modelleri

Özellikle çalışan bayanlar için çok yeni örgü hırka modelleri, çalışan bayanların hem iş yerlerinde hemde evlerinde ne kadar marifetli ve çalışkan olduklarını gösterecek yeni tasarımları ile kendilerini gösteriyorlar. Örgü örmek bir hobidir, terapidir, zihin egzersizi ve iş mikanı olarak bir çok nedenden dolayı bayanların tercih sebebidir. Tabi bu uğraşın herkes tarafından takdir görmesi ve büyük beğeni toplaması ise yarı bir nedendir. Çalışan bir bayan veya bir ev hanımı olmanız hiç farketmez; örgü örmeyi hobi olarak, iş imkanı olarak yada bir terapi olarak görebilir sonucunda kendi tasarımlarınızı zevkle kullanabilir veya giyebilirsiniz… Bu sayfamızda sizin amacınız ne olursa olsun amacınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak en yeni en güzel modern ve trend örgü modelleri arasına yeni giren örgü hırka modelleri var. İlk hırka modeli, fuşya rengi ile örülmüş tığ işi çiçek motifleri ile tasarlanmış önden tek düğmeli spor giyime de klasik giyime de uygun bir hırka modeli.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Yarım kollu geniş v yakalı tasarımı ve yılın moda renklerinden olan fuşya rengi ile göz dolduruyor. Beyaz renkli pantolon ve gömlek ile de oldukça uyumlu şık bir görüntü kazanmış, her bayanın üzerinde mutlaka bir takı olmalı mantığı ile renkleri ile uyumlu uzun bir kolye de bura da bize eşlik ediyor.

İkinci modelimiz ise çok gösterişli ve zarif bir model; örümcek ağı modeli ile beyaz renkte örülmüş olan mini hırka modelimiz göğüs üstünden bir ip ile yakası birleştirilmiş, iki yanına işlenen beyaz sarı papatya çiçekli motifi ve yeşil renkli yapraklar ile model sıradanlıktan çıkmış. etek uçlarına ayrıca örülerek dikilen ters sıra dağlar şekli yine örümcek ağı modeli ile örülmüş, bembeyaz bir örgü hırka modeli.