Örgü Atkı Bere Boyunluk Modelleri

Son yıllarda yaz kış demeden soğuktan korunmak dışında aksesuar olarak kullanılmaya başlana örgü atkı ve bere modellerinin yanında birde boyunluk modelleri kendini göstermeyi başardı, atkı yerine kullanılan hatta aksesuar olarak da rahatlıkla kullanılan yeni örgü boyunluk modelleri trend aksesuarlar ve örgü modelleri arasında, Son yılın trend modası hakkında bilgi vermek amaçlı örgü atkı bere ve boyunluk modellerinden oluşturduğumuz sayfamız eminim size yeni yeni fikirler vererek örgü dünyanızı genişletecektir.
Farklı renkleri modelleri ve şekilleri ile örgü atkı bere ve boyunluk modelleri… İlk modelimiz bahar ve yaz aylarında aksesuar olarak kullanılmak için tasarlanmış şık bir bere modeli. Siyah renkli bere delikli modeli il tığ ile örülmüş, alın kısmı beyaz boncuklar ile süslenmiştir. saç örgüsü örülen püsküller omuzlara kadar inecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle düz ve uzun saçlı bayanlar için güzel bir seçim örgü püsküllü bere modeli.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise evdeki yarım kalmış renkli iplerinizi değerlendirme olasılığı da veren renkli bere ve atkı takımı modeli, Rengarenk iplerden tığ ile örülmüş olan atkı bere takımına istediğiniz şekli ve modeli vermek sizin yaratıcılığınıza bağlı.  Modelimizde ki gibi büyük bir kalp şekli ile desen verebilir, ya da yeni desenler ile kendi şapkanızı kendi tasarımınız ile hazırlayabilirsiniz. Şapkası tığ ile örülen takımın atkısı ise yine renkli ipler kullanılarak şiş ile örülmüştür, tığ ve şişten oluşan takımın güzel bir kombine oluşturacağını da anlamış olduk.  Berenin alın kısmı lastik ile biraz daha dar örülerek arka kısmı çok hafif torba şeklini almış ve tepede fındık kadar bir ponpon ile sevimlilik kazanmıştır.  Atkının uçlarına takılan püskülleri yapmayı unutmayın hanımlar.