En Güzel Örgü Bayan Yazlık Bluz Modelleri

Yaz aylarında giyebileceğiniz isterseniz rengarenk isterseniz tek renk, kollu kolsuz, askılı, straplez, tunik şeklinde veya mini bluz seçeneği var ki, siz yeter ki örün ve siz yeter ki örgü giyimi seçin, seçenler çok memnun. Sizleri de memnum edeceğine inandığım birbirinden güzel, renkli ve yeni modellerden oluşan en güzel örgü bayan yazlık bluz modelleri… İlk modelimiz renkleri ve örneği ile tam da yaz ayları için tasarlanmış, spor şık bir bluz modeli, sarı ve beyaz renkler ile örülmüş, düşük yarım kollu, v yakalı rahat bir bluz. beyaz renk ile örneklendirilen bluz da sarı renk ise file modeli ile değişik şekiller verilerek tasarlanmış. Arka tarafında ise yine aynı örnekler verilerek tasarlanan bluzun arka yaka kısmında da geniş bir yaka verilmiş.  Çalışan bayanların hafta sonları kotlarının üzerine giyebilecekleri rahat ve şık bir model.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise derin göğüs dekolteli v  yakası, civciv sarısı rengi ve tek omuzdan göğüs üstüne kadar inen rengarenk çiçek işlemeleri ile süslenmiş şık ve zarif bir bluz modeli. Düz örgü ile sarı renkte  örülen bluzun kolları düşük kol olarak şekillendirilmiş ve  oldukça kısa tutulmuştur. Tek omuz üzerine işlenen büyüklü küçüklü renkli çiçek ve yaprak desenleri omuz üzerine dikilerek hoş bir model oluşturulmuş. Belden daralan şekli ile çalışan bayanların da ceket içine veya etek üzerine rahatlıkla giyebilecekleri bir model.
İpiniz elinizde bekliyorsunuz galiba, o zaman bu iki modelden birini seçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum bayanlar, gerçekten farklı tasarılar ve emeğinize değecek şıklıkta örgü bluz modelleri. Ama diğer modelleri görmek isterseniz, tabi ki hepsini inceleyebilirsiniz, unutmayın site sizin örgü siteniz 😉