Örgü Bebek Takımları

Örgü Bebek Takımları

Bu galerimizde çok cici bebek takımları görebilirsiniz.. ikili üçlü takımlar şapka patik bluz hırka külot mini tulum kazak modelleri görebilirsiniz.. Bu şık kombinler bebişlerinize çok yakışacak fikirler verecek sizlere elinizden geliyorsa eğer örebilirsiniz ya da satın alabilirsiniz..

Yavru ağzı renkli bebek bluzu külodu şapka ve patiği ile çok şık ve cici görünüyor.. Uçuk mavi ve kremin hakim olduğu renkleri ile örülen şapka kazak ve patik örneği de çok şık görünüyor.. Turkuaz renkli bebek kazağı ve altına örülen bebek tulumu ile harika bir ikili olmuşlar.. Su yeşili şiş ile örülen mini bebek tulumu ve şapkası örebileceğiniz şık bir model.. Sütlü kahve tonunda kulaklı şapkası ile ve pantolonu ile şık bir örebileceğiniz ikili daha.. Tığ ile örülmüş mini tulum şapka ve patiği de çok güzel.. Rengarenk tığ ile örebileceğiniz badylerde harika görünüyor.. Pembe kahverengi renginin uyumunu bu dörtlü takımda göreceksiniz, pembe bluz ve patik kahverengi şapka ve külot takımı harika görünüyor. Pembe beyaz jile ve külodu pembe kurdelelerle süslenmiş şık bir takım.. Toz pembe bluz şapka ve patiği de örebileceğiniz modellerden biri, krem pembe bluz külot şapka ve patiği, su yeşili ikili mavi mini tulum ve daha fazlası için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.