Örgü Bayan Şal Modelleri

Örgü Bayan Şal Modelleri

Giysilerimizin üzerine her zaman almak istediğimiz bir şeyler ararız bunlara en iyi örnekte bir şal almanız olacaktır.. Galerimizdeki modellerden yola çıkarak kendinize şallar örebilirsiniz diye düşündüm ve size şık modeller hazırladım..

Hardal renkli şiş ile örülen oval şal modelinin uçları çiçek desenleri ile süslenmiş modelinin sadece şemasını bulabildim sizde kendinize göre modeller uygulayıp kendinize şık bir şal örebilirsiniz..

Kahve ve bej tonlarının kullanıldığı uçtan başlayarak örebileceğiniz fıstıklı ve örümcek desenli şal modeli hem kolay hemde akıcı hemen bitirebilirsiniz ve giysilerinizin üzerinde kullanabilirsiniz..

Gri tığ işi şalı aynı zamanda pelerin olarakta kullanabilirsiniz, örneği delik dolgu olarak örülen şalı kirazdan süslemelerle pembe kırmızı ve yeşil renk katarak süslenmiş, pelerin olarak kullanmak istediğinizde yine kirazdan şık bir broşu iliştirip kullanabilirsiniz.. Yine rengarenk motiflerle tığ le örülen şal modeli krem zemine sahip kolayca örülebilir cinsten orta motifler için yün değerlendirmesi yapabilirsiniz.. Petrol yeşili olarak şiş ile lastik türünde örülen pelerini de örmesi çok kolay üst kısmını bir bütün halinde örebileceğiniz gibi kenarlarından dikerekde örebilirsiniz.. Alt kısmına tığdan gözler oluşturulmuş ve ucuna püskül takılmış şık bir model.. Yine şişle yaprak modelli şalı örmesi beceri isteyen bir model onuda maharetli hanımlara bırakıyorum.. Diğer modellere göz atmak için galerimizi ziyaret edebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.