Örgü Bayan Hırkaları

Örgü Bayan Hırkaları

İşte size hırka modelleri ve örnekleri beğendiklerinizi örebilir yada yeni fikirler edinebilirsiniz.. Ajurlu üç düğmeli bayan örgü hırka modeli ile başlayalım..  Beyaz dantel çok şık bir bayan hırkası da bir diğer modelimiz çiçek motifleri kullanılmış ince ip ile ve tığla örülmüş.. Beyaz koton iple örülen bek kısmı kemer olarak çiçek olarak örülmüş diğer kısımlar da delik dolgu örülmüş uzun bayan örgü hırka modeli de ilginizi çekebilir..
Krem renkli şiş ile örülen mürdü biyeli ve çiçek işlemeli hırka modeli hazırlarını aratmayacak kadar hoş görünüyor..
Yine beyaz V yakalı çiçek ve yaprak desenli dantel hoş bir model abiyelerle bile kullanılacak nitelikte..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Deve tüyü renkli motifli dantel hırka modeli de motifli olduğundan kolayca birleştirilerek yapılmış..Koton krem iplikle örülmüş delik ve dolgularla kolay bir hırka modeli..
Lila dantel tığ işi uzun kollu abiye bir hırka modeli daha..Kalın desenli ip ile örülmüş lacivert renkli kısa hırka modeli de ilginizi çekebilir..
Mavi tonlu dantel hırka modeli de abiye bir hırka olarak çok şık görünüyor.. Siyah delikli ve çiçek motifli kolay bir model daha.. Turuncu uzun tığ ile delik dolgularla yapılmış hırka ve daha fazlası için galerimizi inceleyin demek istiyorum..