Örgü Battaniye ve Örtüler

Örgü Battaniye ve Örtüler

Örgü olarak örüp çeşitli şekillerde kullanabileceğiniz örgü örtü modelleri ile sizlerleyim şimdi de hanımlar..  İlk model yeşil kırcıllı yünle örülen ajurlu battaniye olarak kullanabileceğiniz şık bir battaniye modeli..
Pembe zeminli motiflerle çiçek desenli şık bir battaniye modelini de bebeklerinizin odasında örtü yada battaniye olarak kullanabilirsiniz..Yine kırcıllı ortası desensiz kenarları ajurlu olarak şık bir örtü modeli de ilginizi çekecek güzellikte.. Kırmızı şık desenlere sahip örtü modeli de gerek diz örtüsü gerekse soğuk günler için sımsıcak bir battaniye olarak tv izlerken kullanılabilir..
Kahve ve kiremit renkleri ile örülen motifler halinde örülüp birleştirdiğiniz örtüyü hayal gücünüzle istediğiniz renkleri kullanarak yada kullanım amacını belirleyerek örebilirsiniz çok kolay ve çabuk ilerleyen bir tarz bir çırpıda bitebilir..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Yine motiflerle birleştirilmiş bir diz örtüsü modeli siz genişletip istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz..
Altıgen şeklindeki motifleri örüp birleştirebilirsiniz kolay bir örnek yine galerimizde.. Şiş ile renkli motiflerle yapılmış örneği paspas olarak bile örebilirsiniz cıvıl cıvıl ve rengarenk.. Yine motifli bir yatak örtüsü de görebilirsiniz..
En kolay örnekse yine motiflerle birleştirebileceğimiz neredeyse hepimizin bildiği kare motifler..
Krem olarak örülen ve lacivert çiçek desenleri konulmuş şık şiş ile örülen battaniye modeli hazırlara taş çıkaracak nitelikte..