Örgü Bayan Elbiseleri

Örgü Bayan Elbiseleri

Örgü örmekten hoşlanıyorsanız ve model arıyorsanız bizde sitemizde sizler için en güzel modelleri bir araya toplamaya çalışıyoruz.. Şim de sizler için örgü elbiseler yayınlayacağız bu modeller biraz uğraştırıcı olsa da sevenleri ve örebilenler için hoş modeller olsa gerek..İlk modelimiz beyaz dantel bir elbise.. Üst kısmı çiçek desenleri ile alt kısmı ise delik ve dolgularla örülmüş.. İkinci modelimiz ise krem ve pembe renkli etek ve bluz olarak örülen bir model..
Siyah elbise ve şalı bir diğer modelimiz.. Yine siyah göğüs kısmı dolgularla beden kısmı delikli transparan olarak örülen elbisenin üzerine şık bir hırka örerek kullanabilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Yine siyah olarak örülmüş ön ve sırt dekoltesi ile dikkat çeken tam ön ve arka ortalara çiçek desenli motifler kullanılan model de çok hoş ve güzel..
Krem renkli ön ve arkada kafesleri olan tam bel ortasında çiçek motifleri ile desenlendirilmiş diğer kısımlarda dolgu kullanılmış elbisede zarif ve şık ..
Etek kısmı tül olarak dizayn edilmiş çiçek motifleri ile birleştirilerek gelinlik havasında şık bir örgü daha ilginizi çekecektir..
Tığ ile örülen mor, lila, beyaz, mürdüm, mavi tonlu üst kısım ve altı kısmı sadece beyaz olarak örülen örülen uzun elbise delikli olduğundan jupon giyilerek kullanılmış yasa içine astar dikilmiş..
Ve daha fazlası için galerimizdeki modellerimize mutlaka göz atın derim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.