Örgü Bebek Yelek ve Hırkaları

Örgü Bebek Yelekleri ve Hırkaları
Küçük hanımlar ve beyler için örebileceğiniz yelekler.. Ajurlu mavi beyaz biyeli örgü yelek modeli ilk modelimiz beğendiyseniz örmek için ne bekliyorsunuz..
Basit düz ve ters örgülerle örülmüş şık bir yelek örneği şiş ile örülmüş minik tığ iie örülmüş minik çiçeklerlede süslenmiş bir model..
Dantel olarak tığ ile örülmüş pembe beyaz tek düğmeli yarım kollu yelek ve beyaz dantel elbise hoş bir ikili olmuş. Hırka patik ve şapka örneğinde hırka şapka ve patik örülmüş şık bir takım olmuş.. Yeşil üzerine beyaz biyelerle örülen haraşo ve mini saç örgü desenli bir yelek..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Akıllı ip ile örülen ve şiş kullanılan sarı tonlu düğmeli ve kurdeleli bir hırka örneği..
Beyaz bir hırka şiş ile örülmüş, üzerine tığ işi dal ve çiçekler işlenmiş..Yine beyaz olarak örülmüş güllerle süslenmiş fırfırlar dikilmiş hoş bir düğmeli hırka daha..
Sarı ve beyaz tığ ile örülen kolay basit bir hırkada minikler için ideal olabilir.. Beyaz örgü pembe biyeli ve süslemeli kelebek şekli verilmiş ilginç ve farklı bir model..
Güzel modellerden biride kırmızı biyeli beyaz hırka şapka ve patiği.. Bu rengarenk desen desen hırka ve yeleklerin devamı galerimizde sizleri bekliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.