Mavi ve Kahve Tonlarındaki Örgü Bayan Elbise Modelleri

Tamamı tığ ile örülmüş mavi ve kahve tonları ile tasarlanan yeni örgü elbise modelleri örnek şemaları ve örülüş aşamaları resimlendirilerek anlatılmaya çalışılmıştır. Bütün modellerimiz yaz aylarında giyilebilecek tarzda hazırlanan elbise modelleri trend elbise modelleri olarak vitrinlerdeki yerini almıştır. moda takipçisi bayanlarımız için tasarlanan örgü elbise modelleri örülüşü kolay bir şekilde tığ ile örülmüştür.  2012 ve 2013 yazının moda renkleri olan mavi ve kahve tonları ile tasarlanmış elbiseleri kendi tasarımlarınız ile yeniden renklendirerek veya model vererek kendi tasarımlarınız ile modaya yeni yön verebilirsiniz.

İlk modelimiz, Yarım kollu yuvarlak geniş yakalı bir model ile karşımızda olan açık kahve renginde ki boncuk işlemeli kurdele kemerli elbise örneğimiz de ana desen file modeli olmakla birlikte çam ağacı ve çiçek desenli örneği ile de yaz ayları için oldukça uygun desenler ile tasarlanmıştır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.

İkinci modelimiz ise kalın askılı v yakalı dantel örgü elbise modelleri arasında en çok tercih edilen çiçek deseni ile örülmüş etekler genişleyerek dizlere doğru inmiştir. eteklerde kullanılan desen delikli acur modelini andırsa da incelediğimizde ters v şeklinde örüldüğünü görebiliyoruz. Etek uçları zik zaklı şekli ile spor bir tarz yaratmaktadır.

Model şemaları ile sizlere daha rahat ve zevkli bir örme hazzı sunan modellerimiz ile kendi tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Dantel örgü elbise modellerini isterseniz çocuğunuz içinde ebatlarını küçülterek ve biraz da süsleyerek tasarlamanız hiç de zor değil. En güzel örgü örneklerine sahip olmak için sitemizi ziyaret etmeniz, sadece örgü kıyafet modellerinde değil örgü ile tasarlanabilecek aklınıza gelmeyecek yüzlerce modeli burada rahatlıkla bulabilirsiniz, özellikle örgü hobi dünyası sayfalarımızı şiddetle tavsiye ederim.