Kahve Rengi ve Yeşil Renkli Örgü Elbise Modelleri

2013 ün yazının yeni sezonuna damgasını vuran iki renk ile tasarlanan iki farklı elbise modeli ile sayfamızı hazırladık. Yeşil ve kahve rengi 2013 yaz sezonunun en gözde moda renkleridir. Geçen yıldan beri moda renkler arasında olan kahve ve tonları bu sene de modasını korudu ancak yanına yeşil rengi de alarak vitrinlere renk kattılar. Şiş ile örülen kahve rengi elbise modeli ve tığ ile örülen sarı renkli iki farklı elbise modelimiz ile siz de modanın takipçisi olduğunuzu göstereceksiniz. İki farklı örgü tekniği iki farklı model ve birbirnden şık muhteşem renklerde ki iki farklı örgü elbise ile sizde 2013 yazına imzanızı atacaksınız.
Kahve rengi ile örülen ilk modelimiz şiş yardımı ile örülmüştür, birden fazla ayrıntıya yer verilen elbise de ufak ayrıntılar elbisenin farkını ortaya koymaya yetiyor. ilk ayrıntı olarak benim gözüme çarpan; ense kısmına verilen acur desenli kelebek şeklidir, gerçekten ince düşünülerek tasarlanmış bir ayrıntı. yaka kısmı ise krem rengi ile örülmüş ve sonradan elbise üzerine dikilerek tamamlanmıştır. Bunun dışında etek  uçlarına verilen acur modeli ile de hoş bir hava verilmiştir. Sıfır kollu tasarlanan elbise ve  burgu ip tekniği ile elbisenin bel kısmından elbiseye takılan kemeri ise elbisenin hem spor hem de klasik giyim için uygun hale getirilmek istendiğinin göstergesidir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Sarı renkli dantel örgü elbise modeli ise güneşi kıskandıracak renk ve güzellikte kendini gösteriyor. Fotoğraf çekimlerinden dolayı renk farklı gibi gözükse de çekim esnasındaki yoğun ışıktan dolayı rengi farklı gözükmektedir, bu hatırlatmanın dışında kare yaka olarak tasarlanan kısa kollu elbise modelinde eteklerde yağmur damlası deseni kullanılmıştır.