Desenli Bayan Örgü Elbise Modelleri

Yaz aylarında her güne, her geceye ayrı bir elbise giymeniz ve şıklığınız ile göz doldurmanız için tasarlanan yüzlerce örgü elbise modelini bir araya getirdiğimiz sitemize yeni bir örgü elbise sayfası daha eklemenin heyecanı içindeyim, her yeni elbise yeni bir model yeni bir renk yeni bir desen yeni bir tarz ve yeni bir moda akımı yaratmak için tasarlandı. Şiş örgüsünden tığ ile örülen elbise modellerine bir çok değişik desen ve model verilerek hazırlanan elbiseler eminim ki sizlerinde üzerinde değişiklikler yaparak yeni tasarımlara imza atmanıza vesile olacaktır.
İlk modelimiz şiş ile açık yavru ağzı renk ile örülmüş dirseklere kadar inen kol uçlarına ve yaka kenarlarına verilen deseni ile acur modeli birleştirilerek tasarlanmış şık bir elbise modeli, bel kısmı büzdürülerek kemer edasında güzelliğinizi gözler önüne serecektir. geniş yakalı olarak tasarlanan elbisenin yakası içinde yakası var desek güzel bir deyim olur; yuvarlak yaka olarak tasarlanan elbisenin yuvarlak yakası ön kısımda v şeklini alarak v yaka olarak da tasarlanmış ve v şeklinde oyulan yerden burgu ip yöntemi ile yaka birleştirilmiştir. Acur deseninin arasına itinayla yerleştirilen saç örgüsü ve file modeli ile gösterişli bir elbiseye sahip olabilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Modellerimizin çoğunda örülüş aşamaları resimlendirilerek modelleri daha yakından çekilerek daha net gösterilmeye çalışılmıştır. İkinci modelimiz ise, beyaz renkli dantel örgü ile tasarlanan geniş kare yakalı dört yapraklı yonca şeklinde örülen büyük motiflerin birleştirilmesi ile oluşmuştur. Örgünün trend modelleri arasına giren şapka kol bu elbise modelinde de kullanılmış çok da uyumlu olmuştur. Mini dantel elbise modeli yaz aylarında üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şık bir model.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.