Kadın Tığ İşi Yazlık El İşi Bluz Modelleri

Bayanların gardroplarında son yıllarda en çok yer alan kıyafetler arasına giren muhteşem modelleri ile örgü bluz modelleri bu yeri gerçekten hak ediyorlar, birbirinden farklı, değişik desenleri, göz alıcı renk ve modelleri ve dekolteleri ile bayanlar aradıkları her şeyi bir örgü bluz da bulabiliyorlar. İsterseniz mevsimlik, isterseniz yazlık isterseniz de kışlık hepsi birbirinden modern, trend örgü bluz modelleri. Bu sayfamızda sizlere yazlık örgü bluz modellerinden sezonun en yeni örgü bluz örnekleri ile karşılaştıracağım. ben özellikle yaprak ve çiçek motifleri birleştirilerek örülen çok şık ve seksi duran örgü bluz modellerini çok beğendim. eminim sizlerde kendiniz için modellerimiz arasından sizin renginizi tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak bir bluz seçeceksiniz.
İlk modelimiz, geniş v yaka olarak tasarlanan yakası dirseklere kadar yarım kol olarak tabir ettiğimiz ancak oldukça geniş tasarlanan kolları ve belindeki kalın lastik örgü tekniği ile örüler belinizi saran kemer edasındaki etekleri ve bluzun her yerine verilen saç örgüsü modeli ile hem spor giyim için hem de klasik giyim için de uygun çok güzel ve modern bir örgü bluz modeli. Renk seçimi de oldukça başarılı bir seçim olmuş, ebruli ip özelliği ile mavinin açıklı koyulu tonlarına sahip ebruli bir ip seçimi ile özellikle spor giyimde kot pantolonların üzerinde çok şık duracağı kesin.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise son yıllarda giyim modasına girmeyi başaran bir renk; turuncu… Turuncu renk ile örülen delikli modeli ile yazlık rahat bir tunik örgü bluz var sırada. v yakalı tasarlanan uzun kollu, örümcek ağı modelini andıran ancak daha yakından incelendiğinde küçük ortası delikli baklava dilimleri şeklinde tasarlanan rahatına düşkün bayanların tercih edeceği örgü bluz modeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.