Erkekler İçin Örgü Kazak Atkı ve Bere Modelleri

Zannetmeyin ki bayanlar sadece kendileri ve çocukları için örgü örüyorlar… Tabi ki babaları, erkek kardeşleri ve tabi ki eşleri için de birbirinden şık örgü kazak ve atkı bere modelleri mevcut ve bayanlarımız bu modelleri de takip ederek eşleri için beğendikleri modelleri örmekten vazgeçmiyorlar. İster orta yaş isterseniz de ileri yaşlarda olun örgü giyimi tercih etmekten asla vaz geçmeyeceksiniz, erkekler içinde yeni sezon modellerini takip eden bayanlar için hazırladığımız yılbaşı yaklaşırken en güzel hediyeleri sevdiklerine verebilecekleri, kendi el emeği göz nuru en değerli hediyeleri olacak örgü erkek kazak ve atkı bere modellerinde sıra.
İlk modelimiz; Erkeklerin en çok kullandığı klasikleşmiş bir renk tonu ile örülmüş açık mavi renkli örgü kazak örneğimiz; v yakalı olarak tasarlanmış, bedenin orta kısmına ve aynı şekilde kollarında orta kısmına yukardan aşağıya doğru saç örgüsü modeli verilerek tasarlanmış yakışıklı beyler için yerinde bir model ile tasarlanmış. Yakanın v kısmı kol ağızları ve kazağın etek kısmında olması gereken lastik örgü deseni çok şık bir şekilde buralarda da kullanılmış.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise yirmi beş otuz beş yaşları arasında ki gençler için tasarlanmış oldukça seksi bir kazak modeli; beyaz renk ile örülen kazak, boğazlı, ters düz örgü ve saç örgüsü desenleri ile tasarlanmış. Bedeni saran spor bir örgü erkek kazak modeli. Reklam kol olarak tasarlanmış ve reklam kol verelin kısıma çapraz olarak saç örgüsü ve iki göğüs arasına da saç örgüsü modeli kısa boyda verilmiştir. Aynı şekilde kol üst kısmının ortasında da saç örgüsü modeli ile desenlendirilmiş olan örgü erkek kazağı çok şık olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.