Örgü Kışlık Kazaklar

Örgü Kışlık Kazaklar

Ülkemizde halen bir tutku örgü örmek ve bir çok hanım arkadaşımız bu yolla para kazanmakla birlikte aile bütçesine de katkı sağlamakta, bir çoğumuz için hazırları var artık bunların dense de el işinin yerini hiç bir şey tutmuyor ki vitrinlerde bile trikolar artık el işi desenleri yada görünümleri ile yer almış durumda..
Mavi nohut ve baklava dilimi şeklinde desenlendirilmiş yarasa kollu örgü kışlık kazak mesela hazırlarına taş çıkaracak kadar güzel bir kazak örneği değil mi..
Yada mürdüm yandan saç örgülü boğazlı kazak gerek rengi gerek deseni gerekse modeli ile oldukça güzel örgü bir kazak..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Gri kolsuz tunik görünümlü kazak düşük kollu düz ve lastik örgü tekniği kullanılarak örülmüş kuşaklı başka bir örnek vitrindekiler kadar şık ve kullanışlı..
Mor balıkçı şeklinde şiş ile örülen kazak modelinde kalın saç örgüleri kullanılmış ve şık bir etekle de kombinlenmiş harika görünüyor..
Örgü pembe kapişonlu kazak soğuk kış günleri için ideal bir model..Gömleklerinizle kombinleyebileceğiniz geniş yuvarlak yakalı kazak modeli de görülmeye ve örülmeye değer başka bir model olarak dikkatinizden kaçmayacaktır..
Kiremit renkli üç düğmeli ve cepli olarak örülen kazak modeli hem basit bir örgü deseni kullanıldığından bir çırpıda örülüp giyilebilecek bir kazak..dedikten sonra sizleri galerimizle baş başa bırakıyoruz..