En Güzel Bebek Patikleri

En Güzel Bebek Patikleri

En güzel modelleri ile bebek patikleri galerimizde sıra şimdide.. Şirin afacanlar üşümesin diye onlara birer patik örelim yada şık ve cicili bicili elbiselerinin altına giydirip şirinliklerine şirinlik katalım sonuç ne olursa olsun onlar bizim her şeyimiz ve bizde örgü biliyorsak zamanımızı da almaz vakit geçirmek adına kollarımızı sıvayalım ve hatta arkadaşlarımızın minik bebekleri varsa onlara da örelim birer tane.. Kolay gelsin :)hanımlar..
İlk model siyah beyaz tığla dolgu örgü tekniği ile örülmüş kırmızı ile de biyelenmiş şık bir patik örneği..
Yeşil iple şiş ile örülen patiği önüne çeşitli figürlerle sizde süsleyebilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Sarı ipinizle civciv gibi görünen bir patik örebilirsiniz kafasını yapmanız için ponpon yapmayı biliyor olanız yeterli olacaktır 🙂
Pembe ve yeşilin kullanıldığı bilekten kalpli bir düğme ile tutturulan beyaz bir papatya motifi ile süslenmiş patiği görünce kızımın bebekliği aklıma geldi 🙂 onda örmüştüm benzeri bir patik 🙂
Siyah ince boncuklar dikilmiş çilek görünümlü patik modeline bayılacaksınız…
Kırmızı siyah beyaz renkleri ile mickey mouse havası verilmiş patik modeli de bir harika..
Gri hem anne hemde kızı için örülebilecek bir örnek de galerimizde sizi bekliyor..
Kedi ve papatya motifleri ile süslenmiş gri mavi ve beyaz kullanılarak örülen bebek patiği de çok cici duruyor..ve daha fazlası galerimizde..