Çok Şık Örgü Bayan Bluz Çeşitleri

Muhteşem modelleri, canlı renkleri ve hoş dekolteleri ile bayanların bir bluz da aradığı tüm özellikleri üstüne birde gösterişi katarak bulabilecekleri en yeni örgü bayan bluz modelleri sayfamızdaki örnekler sizleri heyecanlandırmak için yetecektir. En yeni en güzel sezonun trend modelleri, modern ve şık detayları ile sizler için görücüye çıkmaya hazırlar. Beyazından uçuk pembesine kadar istediğiniz bütün renkte, modelde örgü bluzu bir arada bulabileceğiniz yeni örgü bayan sayfamız ile şıklığı yakalayın modayı takip edin 😉 İlk modelimiz gelinleri bile kıskandıracak derecede tasarlanmış beyaz rengi ile dikkatleri çeken çok hoş bir bluz modeli; omuzları açık kayık yaka tasarımı ile ki 2012 – 2013 yıllarının trend modelleri arasında olan tasarımı sakallı ip ile örülen kayık yakası ile dikkatleri çekmeye yetiyor. v şeklinde verilen delikli modeli ve saç örgüsü deseni ile kendini gösteren örgü bayan bluz modeli herkesin beğenisini toplayacak şekilde tasarlanmıştır. Kol ağızları ve etek uçlarına örülen beşer santimlik lastik modeli ile de hem klasik giyim için muhteşem bir seçim hemde spor giyim için.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın


İkinci modelimiz ise tam anlamıyla rahatlığına ve spor giyime düşkün bayanlarımızın hem şık hem de nasıl modayı takip ettiklerinin göstergesi olarak karşımızda.  Açık yeşil renkli, erkek yaka olarak tasarlanan bluz kabartmalı baklava dilimi ve saç örgüsü desenleri ile örgünüzü konuşturmaya yetecek desenlere sahip. Yakası, kol ağızları ve etek uçlarının lastik deseni ile  örüldüğü, delikli desen ile de gösteriş kazandırılan örgü bluz modeli küçük ayrıntıları ile gözlerden kaçmıyor.
Siz de diğer modellerimizi inceleyerek yeni yıla kendi elleriniz ile ördüğünüz canlı renklerde şık ve dekolteli bluzlar ile girebilir hatta sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak verebilirsiniz.