Harika Renkli Yuvarlak Danteller

Harika Renkli Yuvarlak Danteller

Birbirinden güzel tığ işi renkli dantel modelleri ile sizlerleyiz.. Genellikle yuvarlak olarak örülen sehpa örtüsü ya da oda takımı havasındaki renkli danteller galerimizde sizleri bekliyor..
İlk modelimizde yeşil dantel ipi ile örülen incilerle süslenmiş şık bir sehpa örtüsü deseni ise bir çam ağacı ortadan başlayarak örebileceğiniz bu dantel orta kolaylık seviyesinde..
Bir diğer model de kalp deseni işlenmiş sık iğne ile içlerine yeşil dallar pembe ve mor çiçeklerle süslenen dantel biraz beceri isteyen bir model..
Ortası beyaz olarak danteli kenarları hercai menekşe çiçeği desenli motifler eklenerek devam edilen rengarenk menekşeli bir dantel örneği..
Kardan adam örülmüş yuvarlak danteller kimisinin ortası yeşil etrafında kardan adamlar, beyazdan melekler, nasıl örebileceğinizi gösteren numaralandırılmış bir resimde mevcut ama kolayca örmek isterseniz örebilirsiniz.. Beyaz ve lilanın kullanıldığı kelebek desenli yuvarlak dantel modeli beceri derecesi zor denilebilecek bir model.. Yeşil ortası katlı güllü dantelde oda takımları için ideal görünüyor, yine kolayca örebilirsiniz..
Pembe tonlarında katlı güller yeşil sık iğneli dalları ile harika bir yuvarlak renkli dantel daha..
Beyaz ortası ve kenarlarında mor salkım üzümleri ve yeşil dalları ile şık bir model ortaya çıkmış, zor bir model üzüm salkımları için zorlar gibime geliyor..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.