Fuşya Örgü Bebek Elbisesi Tarifi

Fuşya Örgü Bebek Elbisesi Tarifi
Bu galerimizde örgü bebek elbiseleri göreceksiniz ve içlerinden ilk modelimizin olan FUŞYA ELBİSE modelinin tarifini de videolu olarak izleyip örebilirsiniz.. Yakadan başlayarak etek ucuna doğru öreceğiniz bir elbise modeli..
Bir diğer siyah kırmızı elbisemizin aşamalı örülüşünü görebilirsiniz, dikişsiz olarak yakadan başlayıp tüm olarak örüp bitireceksiniz.. Nasıl öreceğinizi resimleri takip ederek yapabilirsiniz..
Galerimizdeki beyaz olarak örülen elbise ve yeleği içinde nil yeşili ile etek kısımları ve çiçek süslemeleri ile süslenmiş, arıca çiçeklerde mor pembe beyazda ayrı bir hava katarak çok ciciş bir takım olmuş..
Beyaz bir tığ işi elbise pembe mini hırkası patik ve şapkaları ile çok şık bir takım çiçeklerle süslenmiş..
Yine yakadan başlanarak örülen beyaz sarı kurdelelerle süslenmiş etek ucuna ve kol uçlarına beyaz kurdeleden fırfır dikilmiş örelebilecek kolay bir elbise..
Yine yakadan başlanan ve kolayca örülebilen beyaz zemine renk katmak için kırmızı ve lacivertin kullanılığı kolay bir elbise modeli..
Lila beyaz ile örülmüş tığ işi beli kurdele ile şekillendirilmiş bebek elbisesi ve patiği de çok şık küçük hanımlar için..
Çilek görünümlü yakası Delik dolgularla örebileceğiniz elbise patik ve şapka yine çok şık görünüyor..kumaş çiçeklerle süslenmiş etek kısmında beyaz ve yeşilin kullanıldığı elbise ve patiği çok şeker görünüyor..

Aşağıdaki video size ilk modelimiz olan fuşya örgü elbisenin tarifini göstermektedir..

1 videodaki elbise modeli

http://youtu.be/le5fGUiK6xA
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.