Bebekler İçin Örgü Tulum ve Tulum Modelleri

Bebekler İçin Örgü Tulum ve Tulum Modelleri

Bu galerimizde de soğuk havalardan çocuklarımızı koruyacak uyku tulumları ile sizlerleyiz.

İlk modelimiz beyaz olarak örülen kolayca örebileceğiniz delikli bir model kenarlarında mavi biyeler kullanılmış, ve kurdelelerle süslenmiş kulaklı şapkası ile kombinlenmiş bir uyku tulumu.. Yine aynı tulumun üzeri katlı gül motifleri ile süslenmiş şeklini, somon renkli beyaz kat güllü başka bir rengini de galerimizde görebilirsiniz..
Yine aynı tarzda beyaz olarak örülen bu sefer dolgu olarak örülmüş ve mor lila ve pembe çiçeklerle süslenmiş farklı bir modelde uyku tulumu..
Alt kısmı kurdele ile büzdürülmüş şapkası ile birlikte çizgili yeşil mavi ve beyaz zeminli uyku tulumunun farklı renkleri olan sarı, nar çiçeği, sarı beyaz çizgili şekillerini görebilirsiniz..
Saç örgüleri ve kar deseni ile örülen uyku tulumu, tulum, hırka , şapka patik şeklinde bir kombinasyonu yine galerimizde görebilirsiniz..
Tığ ile örülen havuç görünümündeki uyku tulumu ve şapkası, kaplan desenli uyku tulumu ve şapkası, şiş ile örülen saç örgülü ve düğmeli bebek puseti, krem saç örgülü düğmeli tulum ve şapkası, sarı beyaz kuzucuklu uyku tulumu, mavi beyaz şiş ile örülen kapişonlu tulum,  pantolon kısmı düğmeli ve şapkalı tulum, uçuk mavi tulum ve şapkası ve daha fazlası galerimizde..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.