En Güzel Bayan Örgü Hırka Modelleri

Örgü modasında çağ aşılmasını sağlayan örgü sevdalısı bayanlarımızın şıklığına, giyimine ve görünüşlerine ne kadar önem verdikleri, en güzel örgü bayan hırka modellerini gördüğünüzde istedikleri zaman neler yapabileceklerini görmeniz için bir ip ucu sizlere…. Hem modaya uygun hem de modayı kendiniz yönlendirecek tarzda tasarlanmış örgü bayan hırka modelleri ile kendinizi gösterebilirsiniz.
İstediğiniz renklerde ister spor isterseniz klasik model model desen desen örülmüş tunik şeklinde, daha kısa spor hırka modelleri ya da ayak bileklerinize kadar inen trend örgü bayan hırka modellerimizin incelenmesinde ve ortaya yeni tasarımlar çıkarmakta sıra.
İlk modelimiz yeşil renkli,  şal yakalı ve ayak bileklerine kadar inen spor bir hırka modeli; şal yakası, kol ağızları, etek uçları ve şal yaka altı ayak bileklerine kadar inen lastik örgü modeli ile tasarlanan, ana modeli ise iç içe girmiş iki farklı kare modeli ile güzel bir tasarım olmuş. isterseniz mini eteğinizin üstüne, yada pantolon üstüne veya son yılların modası taytları üzerine şıklıkla giyilebilecek, giyim tarzınıza göre spor veya klasik bir hırkaya dönüşecek olan yeşil renkli örgü bayan hırka modeli.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın


İkinci modelimiz ise bir palto edasında bahar aylarında üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şıklıkta ve zariflikte bir palto hırka modeli; havlu ip ile örülen şal yakası ve kol uçlarında yine kullanılan havlu ip ile şeritler oluşturulmuş. boydan aşağı doğru düğmeler ile birleştirilen hırka büyük parçalar halinde örülen kabartma baklava dilimi deseni ile tasarlanmıştır. Beyaz rengin saflığı, şıklığı ve gösterişi ile bir bütün hale gelen uzun örgü hırka modelimizi beğeneceğinizden eminim. Diğer modellerimize de göz atarken kendi tasarımlarınız için daha çok fikir üreteceğinizden eminim.