Degaje Yaka Burgu Desenli Örgü Bayan Kazak Tarifi

Ebruli Oval Motifli Dikdörtgen Örgü Şal Tarifi

Acur Desenli Örgü Bebek Kazak Modeli

Kırmızı Küçük Papatya Modeli Aşamaları ile Tarifi

Bayan Örgü Hırka Modelleri

Hırka Modelleri 26 Aralık 2012

Bayan Örgü Hırka Modelleri

Birbirinden güzel modellerin olduğu örgü olarak örebileceğiniz hırkaların bir arada olduğu galerimizdeyiz şimdide.. Bu modeller arasında sezon renklerinin ve modellerinin olduğu hırkaları göreceksiniz.. İlk modelimiz yeşil  kalın lastikli ve yakalı aşağıya kadar volanlı olarak örülmüş düz örgü şık bir hırka modeli..
Asker yeşili kırcıllı bebe yakalı düz ve saç örgülü şiş ile örülen düğmeli hoş bir model..
Mavinin kullanıldığı şiş ile örülen palto şeklindeki uzun hırka tam bir kışlık model olmuş.. Beli kemerli aşağıya doğru bollaşan modelde baştan aşağıya kadar düğme haraşo ve düz örgüler kullanılmış, harika olmuş bence..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Kısa olarak örülmüş krem renkli ajurlu hırka modeli düğmeli..
Krem renkli tığ ile örülmüş uzun hırka hem örneği çok basit hemde çok güzel görünüyor.Çiçekler motifleri eklenerek farklı bir hava verilen hırkayı günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz..
Yuvarlak yakalı düğmeli hırkaya yan kısmında üç adet gül motifi eşlik ediyor.
Pastel renklerin kullanıldığı kapişonlu fermuarlı hırka soğuk kış günleri için ideal bir model..Yine krem renkli uzun cepli kapişonlu modelde örgü örmeyi sevenler için örülesi bir model..
Şiş ile örülen bir düz bir ters olarak tasarlanmış şal yakalı kuruvaze nar çiçeği beli kemerle tutturulmuş çok şık bir hırkada galerimizde ve daha bir çok model bir arada galerimizde göz atarak sizde faydalanabilirsiniz..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.