Örgü Bayan Şapkaları

Örgü Bayan Şapkaları
Bu galerimizde de birbirinden güzel bayan şapka kasket ve bere örnekleri ile sizlerleyiz hanımlar..
Bu birbirinden güzel modelleri örerken şiş ve tığ ile örebilirsiniz.. BU birbirinden güzel modelleri hem kolaylıkla örecek hemde değişik değişik bu kış günlerinde kullanacaksınız..
İlk modelimiz soft yeşil tığ ile örülmüş delik dolgu tekniği ile çok basit bir örnek olana bere ve kaşkol modeli basit ve şık bir model olmuş..
Bir diğer modelimiz mavi şiş ile örülen çok hoş bir şapka örneği..
Şiş ile örülmüş rengarenk ajur desenli hoş bere modeli de şiş ile örgü örebilmeyi bilenler ve sevenler için güzel bir örnek..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Baykuş deseni verilmiş şiş ile örülen şapka modeli ebruli iplerle örülmüş püsküllü hoş bir model..
Şiş ile örülmüş üç renk kullanılmış düz örgülerle örülen yan tarafına konulan çiçek motifi ile detaylandırılmış çok hoş görünen şapkayı kolayca örebilirsiniz..
Bordo örülen bereye sarı ve mavi çiçeklerle motifler dikilmiş ve mavi bir şerit geçilmiş, içinden kullanılan mavi renk ile kaşkol örülmüş ve şık bir takım bir araya getirilmiş..
Ebruli iple örülen kulaklı şapka modeli de kış günleri için ideal bir model..
Mor şal ve berede oldukça bir örgü tekniği ile örülmüş ama çok şık bir ikili olmuş.. Daha fazlası için galerimizdeki modellerden faydalanabilirsiniz..