Çizgili ve Çiçek Motifli Örgü Bayan Kazak Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden olan örgü kazak modelleri genellikle uzun kollu, boğazlı, kalın ipler ile örülen sizi boğan modeller de örülür, bu rahatsız edici özellikleri bir arada toplayan kazaklarınızı bir kenara bırakın, içinizi karartmayacak, kasvete sokmayacak çok şık, gösterişli ve modern örgü kazak modellerine göz atalım. Eminim gardrobunuzda çok şey değişecek…
İlk modelimiz özel gün ve gecelerde, nikahlarda, bahar aylarındaki düğünlerinizde şıklıkla giyebileceğiniz, hatta kombinesini bile söyleyeyim, mini dar bir etek ile zarif ve şık olacaksınız. Simli  ve sakallı siyah renkli ip ile örülen, omuzları açık, boğazlı modeli, göğüs üstü sakallı ip ile şerit halinde geçilen aynı şeritlerin kol uçlarına da örülmesi ile kombine oluşturulan dar modelli örgü kazak tasarımı sizlerle… İkinci modelimiz ise kırmızı renk seçimi ile yarışa girmeden bir puan kazanan kazak modellerimizden, derin v yakalı, yaka kenarları dalgalı modelde örülen, ana modeli üç kollu rüzgar gülü olan örgü kazak modelimiz. Kırmızı bir bere ile ayrıntıyı yakalayan tasarım bu yılın örgü kazak modelleri arasında yerini aldı.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Genç kızlarımız için tasarlanmış daha özgürlükçe ve spor  örgü kazak modeli… Ceket yakanın altında kısa bir ve yaka şekli aşağılara doğru indikçe kendini gösteriyor, etek kısmındaki açık ters v modeli ile yaka altındaki v yaka modelinin uygunluğu gayet yerinde olmuş. İki uyumlu renk seçimi ile yukarıdan aşağı inen çizgili modeli, kollarda yatay bir çizgi şeklini takip ediyor. Bel kısmının çizgilerinin birbirine daha yakın olması belinizin inceliğini göstermeniz için küçük bir ayrıntı. Daha çok spor giyime uygunluğu ile kot ve taytların üstünde kendini daha da güzel kılacağı hoş kombineler oluşturulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.