2014 Yazı Yeni Sezon Örgü Bikini ve Mayokini Modelleri

Bu modeller örgünün artık sınır tanımadığını ve her alanda kıyafetten aksesuara her yerde karşımıza çıkacağını gösterir nitelikte adeta…. 2013 yaz sezonunun en çarpıcı, seksi ve göz kamaştırıcı mayokini ve bikini modelleri örgü ile tasarlanarak daha modern ve çağdaş çizgiler ile yeni bir tarz ve moda oluşturmuştur. Hemen hemen  hepsi tığ ile örülen haliyle küçük parçalar olması nedeni ile de bir günde bile muhteşem bikiniler tasarlaya bilmenizi sağlayacak en yeni trend örgü bikini ve mayokini modelleri dudak uçurtuyor.
Tercihinizi isterseniz yeni sezonun mayo ve bikini şekli birleştirilerek tasarlanan mayokini modellerinden yana kullanın yada bikinimden vaz geçmem de diyebilirsiniz, her şartta ve her modaya uygun yeni mayo modellerinden bikini ve mayokini modelleri örgü tasarımları ile oldukça iddialılar.
İsterseniz dantel örgü ile isterseniz küçük küçük çiçek motiflerini birleştirerek tasarlanmış modellerden seçim yapın, isterseniz de kendi bikini veya mayokini tasarımınızı hazırlayın yeni sezon bikini modellerimizden yardım ve fikir alarak. Yaz aylarında sahiller de güneşi bile kıskandıracak güzellikte sımsıcak capcanlı renkler ile tasarlanan bikini modelleri sizler ile.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İlk modelimiz uçuk pembe renginde oldukça seksi ve iddialı, gösterişli örgü mayokini modeli; oyundan bağcıklı, tığ ile örülmüş, göbek üstüne gelecek şekilde yağmur damlası modeli verilen göğüs altına kadar su taşı modeli ile örülmüş, göğüs ve bikini bölgesi düz örgü modeli ile tasarlanmış çok şık ve seksi bir mayokini modeli var karşımızda. Alt bikini bölgesi yanlardan bağcıklı olarak tasarlamış olan örgü  mayokini modelini istediğiniz renk de tasarlayabilirsiniz.
Diğer modellerimiz de de karşınıza çıkacak olan bikini ve mayokini modelleri yeni sezon yaz modasından seçilmiş tasarımların örgü ile yeniden hayat bulması sonucu sizlere sunuluyor.