Tığ İşi Renkli Motifli Örgü Çanta Modelleri

Bir bayanın en önemli aksesuarı, en büyük yardımcısı ve içinde dünyaları taşıyabileceği boyutu en küçük şey şüphesiz ki çantasıdır. En büyüğünden en küçüğüne kadar içinde odasını taşıdığı, aradığı her şeyin için de olduğu ancak aradığını bulması oldukça zor olan, onsuz dışarıya adım atmayan bayanların en önemli eşyasıdır örgü çantalar…. Bir de bu çantaların kullanıcıları tarafından örüldüğünü, tasarlandığını düşünün. kullanımlarına uygun ebatlar da, istedikleri renklerde ve içini istedikleri gibi tasarlayarak kullanım eşyalarına göre farklı büyüklükte ki ve sayıdaki çanta gözleri ile kendileri için muhteşem çantalar örmek her bayanı mutlu eder.
Siz de kendi çantanızı kendiniz tasarlamak için örgü çanta modeli araştırmasına geçerek sitemizde dolanıyorsanız, bu iş için doğru adrestesiniz demektir. Portföy çantadan bavul çanta modellerine el çantalarına ve spor çantalarına kadar bir çok modeli farklı renklerde ve şekillerde görme ve inceleme imkanını sizlere sunmak için sayfalarımız incelemenizi bekliyor.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


Birbirinden farklı desen, model ve renkler de tasarlanan farklı boyutlardaki örgü çanta modellerimiz, tarzınıza göre şekillendirilmiş, kullanım şıklığı sunan üzeri değişik meteryaller ve ya örgü motifleri ile süslenmiş, kimileri için sade kimileri için de süslü tasarlanan çanta modellerimiz öağdaş ve modern çizgileri yakalamıştır. Özellikle tığ ile örme kolaylığı sağlayan, ayrıca bir vakit ayırmanıza gerek kalmadan boş vakitleriniz değerlendirerek de muhteşem tasarımlar yaratabileceğiniz örgü çantalarımız modayı takip eden bayanlar için 2013 trend örgü çanta modelleri arasından seçilen tasarımlardır.
Modellerimiz de bluzu, şapkası ve ya yeleği ile de takım olarak örülmüş aynı renk ve model de tasarlanmış şık yazlık kıyafet modellerini veya aksesuarlarını da aynı anda bulabileceğiniz örgü modellerinden oluşmaktadır. Aradığınız bir çantadan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.