Renkli Dantel Örgü Bayan Elbise Modelleri

Dantel örgü ile tasarlanan yazlık örgü dantel elbise modelleri en seksi, en güzel halleri ile bizlere modellik yapmaya, örgü elbiseler hakkında yeni tasarımlar yapmak için fikir sunmak için bir araya getirildiler. Sezonun en gösterişli, modern ve çağdaş çizgilerine sahip olan elbise modelleri örgü modası takipçileri için oldukça yeni modeller sunuyor. Dantelin zarifliğini ve şıklığını örgü kalitesi ile birleştirmek isteyen bayanlar için son derece gösterişli modellerimiz ile size örgünün giyim ve örme hazzını yeniden yaşatmak istiyorum. Özellikle dantel örgü olması nedeni ile özel geceler de kullanım imkanı ve şıklığı sağlayan dantel örgü elbise modellerini evlilik yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, nikah törenlerinde ve düğünleriniz de rahatlıkla giyebilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
İlk modelimizin açıklaması ile bu şık elbiseye herkesin sahip olmak isteyeceğini ve daha görür görmez ayrıntılarını bile incelemeden beğeneceğinize eminim. uçuk hoş ve yaz aylarının rengi pembe renk ile tasarlanan elbise modeli yuvarlak yaka kalın askılı olarak tasarlanmıştır. etek ve yaka kısmında kullanılan motifli deseni ile oldukça seçici bir elbise modelidir. Eteklerin altından aşağı doğru inen pileli beyaz astarı ile de uyum içinde kendini tamamlayan dantel örgü elbise modeli üzerinize çok yakışacak.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın.


İkinci modelimiz ise kış aylarında sizi sıcacık tutacak ebruli yün ip ile örülmüş, sıfır kollu mini eteği ile çok şık ve gösterişli bir elbise modeli etek kısmına yine aynı ebruli yün ip ile örülen oval çiçek motifleri dikilerek hoş bir tarz yaratılmıştır. Hazır elbiseleri aratmayacak şıklık da ve güzellikte olan örgü elbise modellerimiz, günlük hayattan iş hayatına, özel günlerden özel gecelerinize kadar her an sizinle birlikte olabilecek ve size  hazır elbise modellerinden daha çok yakışacak örgü elbise modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.