Yeni Sezon Bayan Yazlık Örgü Hırka Modelleri

Beyazın saflığı, güzelliği, şıklığı, gösterişi…. hangi sıfatı arıyorsanız hepsi ilk sıradaki örgü bayan hırka modelimiz de bir arada sunulmuş. Ön giriş yapmadan hemen örneğimizi açıklamaya başladım çünkü biliyorum ki siz daha açıklamamı okumadan ilk modelimize takılıp kalacaksınız benim gibi…. O kadar şık, gösterişli ve dikkat çekici bir model ki ellerinize sağlık şimdiden. Bahar aylarında evlenmeyi planlayan gelin adaylarımız için bile tercih sebebi olabilecek güzellikte bir hırka modeli. Hırka modeli diyorum ama ceket olarak bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.Örgü düğmeler ile çift düğmeli tasarımı ile dikkat çekiyor ilk olarak, tamamen çiçek motifleri örülmüş ile örümcek ağı ile bu motifler birleştirilerek tamamlanmış örgü hırka modelimiz. Yaka ve düğme kısmındaki yarım santimlik kalın şerit ile vurgulanan etek kısımları ise yeni çiçek açmış bir ağaç görüntüsünde serbest bırakılmış. Çok beğendim.
Diğer modelimiz spor bir giyim için en ideal olanı, omuzlara doğru hafifçe inen düşük kolları ile sizlerinde sevdiğiniz renklerde örerek süsleyeceğiniz motifler ayrı bir hava kazanmış. Göğüs üstünden tek bir düğme ile de şıklık katılarak hoş bir hırka örebilirsiniz.

Beyaz beyaz beyaz….. 2013 yazında her yer beyaz çiçekler ile süslenecek, Bilek üstüne dökülen uzunlukta kolları ve uzun hırka boyu ile rahatına düşkün bayanlarımız için ideal bir örgü hırka modeli. Sıra sıra iki farklı örgü modeli ile tasarlanan yazlık örgü hırka modelini her renk ile rahatça kullanabilirsiniz. İşte farklı arayışta farklı modellerde gözü olan örgü sever bayanlar bu model sizin de ufkunuzu genişletecek, siyah renk seçimi yapılan sağ ve sol ön kısmı kol alt kısmına sabitlenmiş ister hırka isterseniz bluz olarak da kullanma tercihi sunan bir örgü hırka modeli. Dikdörtgen şeklinde örülen kol kısmını içe doğru dikerek hazırlanan örgü hırkamızı serin yaz akşamlarında şal olarak da kullanma şansınız ve farkınız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.