Yeni Bayan Örgü Bluz Modelleri

Yeni sezonun birbirinden şık ve farklı örgü bayan bluz modellerinin örülüşünü sizler için kısaca açıklamak istiyorum. Birlikte modellerimizi inceleyecek olursak ilk modelimiz kışın soğuğundan ve kat kat giyinmekten sıkılan ancak siyahın asilliğinden ve şıklığından vazgeçmeyen ama yazın habercisi renkler ile de içinizi ısıtacak renkler ile süslenmiş gösterişli bir örgü bluz; ip askılı kolsuz ancak boğaz ve yakadan bağımsız olarak file şeklinde örülmüş kollar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Değişik renkler ile örülmüş büyüklü küçüklü çiçek ve yaprak motifleri ile renklendirilmiştir. Etek kısmındaki püskülleri ile de rahatlığınızı sembolize edebilirsiniz.
Yaz aylarında rengi ile rahatlığı ve şıklığı vurgulayan zarif bir örgü bluz modeli ile karşı karşıyayız…Geniş yuvarlak yakalı, omuzlara dökülen kolları ile yazın habercisi, bluzun bir iki ton koyu rengi ile belinizi saracak kibar ve hoş bir kemer ile gösterişinizi ve şıklığınızı yansıtacaksınız.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üzerilerine tıklayınız.

Güneşin habercisi ve saflığın simgesi beyaz ile örülmüş v yakalı sıfır kollu bir badiyi anımsatan bluz modelimiz ile güneşi daha yakından hissedecek ve hissettireceksiniz. Çiçek desenli bluzumuzun göğüs altına yerleştirilen su taşı modeli ile bir kemer havası yaratacak zikzaklı ete ucu ile inceliğinizi göstereceksiniz. Ayrıca etek uçlarına işlenen su taşı modeli ile etek uçlarını sabitlemiş olacaksınız.
Fazlasıyla gösterişli, şık ve iddialı bir bluz modeli var karşımızda, öyle ki özel gecelerinizde bile düşünmeden giyebileceğiniz bir model. Dalgalı göğüs dekoltesi modeli ve yine boncuk örme tekniği ile tasarlanmış bir gerdanlık edasındaki dekolte göz dolduruyor.
Diğer modelimiz ise dalga ve file modelleri kullanılarak tasarlanmış beyaz renkli hafif yarasa kol şekli ile daha da gösteriş kazanmış. Kayık yaka modeli ile farklı bir tarz ve güzellik yakalayan bluz modeli hem spor hem de klasik giyimde kendini gösteriyor.