Yeni Bayan Örgü Hırka Modelleri

Biz Bayanlar hırkaları genelde kış aylarında kullanırız ancak artık öyle modeller ile karşımıza çıkıyor ki örgü hırkalar özellikle bahar ve yaz ayların da da kullanmayı tercih eder olduk, demek ki örgü hırkalar hayatımızın bir parçası olmayı başardılar… Her mevsim şıklığınıza şıklık katacak, zarif, gösterişli örgü hırka modelleri yeni örnekleri ile sizlerle.
İlk modelimiz tığ ile örülen bu nedenle şiş kullanmayı bilmeyenlerinde örebilecekleri, file desenli beyaz renkli bir hırka modeli ancak modelimiz bundan sonra ortaya çıkacak aslında, Üç renk kullanılarak yine tığ ile örülen kollardaki yuvarlak çiçek motiflerinin büyüklü küçüklü halleri yaka kısmında da bir çiçek bahçesi şeklinde yerini almış.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

En güzel modeller tığ ile örülenler diyebiliriz aslında; ikinci modelimiz de tığ ile örülmüş örümcek ağı desenli önden göğüs üstünden bağlanan, yakası tamamen sarı çiçek üzeri açık mavi ile tekrar örülmüş çok hoş çiçekler ile tasarlanmış. Aynı çiçekler kol üst tarafında da boydan boya sıralanmışlar. Etek uçları ve kolun yarısı farklı bir model ile örneklendirilmiş, ve yine kol ve etek uçları zikzak şekli ile tamamlanmış, yaz aylarında askılı yada sıfır kollu bir badinin üzerine şıklıkla giyebileceğiniz bir model olmuş. Üçüncü modelimiz ise bir pardüsü edasında boydan uzun kollu lacivert renkli bir ip ile file modelinde örülmüştür. iki yandan bele kadar yırtmaç bırakılarak örneğimizi daha spor hale getirilmiş.  Yine bu çok sade oldu düşüncesi ile harekete geçen örgü sever Hırkanın üzerine değişik renklerdeki ipler ile büyüklü küçüklü halkalar işlemiş tasarımını farklılaştırmayı başarmıştır. Özellikle yaz aylarında giyilen mini etek ve şortların üzerinde çok hoş duracağını düşündüğüm uzun hırka modelimizden örmenizi tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.