Son Moda Örgü Bayan Bluz Çeşitleri

Modayı takip eden bayanların sitesi olan sitemiz moda nerede biz orada peşinden ve hatta bazen hemen önünden ilerlemeye devam ediyoruz. Türkiye ‘nin sınırlarını da aşıp diğer ülkelerdeki örgü moda ve modellerini sizler için evinize getirdik. 2013 yılının trend örgü bayan bluz modelleri ufkunuzu açmakta ve yeni tasarılara imza atmanızı sağlayacak güzellikte modelleri ile sizlerin evinize konuk oluyorlar. İsterseniz tığ ile isterseniz şiş ile örebileceğiniz birbirinden renkli ve farklı modellerdeki bluz örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Eminim modelleri görmek için sizlerde benim gibi sabırsızlanıyorsunuzdur.
İlk modelimiz beyaz ve açık yeşil renkleri ile örülmüş tığ işi çiçek motifli oval şekil verilerek tasarlanmış şık bir bluz modeli. Geniş yakası ile isterseniz düşük omuzlu da kullanma tercihini sizlere sunan bluz, aynı zamanda düşük kol olarak da tasarlanmıştır. Beyaz renk ile örülen büyük çiçek motifleri etrafına ebruli yeşil renk kullanılarak oval olarak tamamlanmış motifler birleştirilerek tamamlanmış.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimize fazla söze gerek bırakmadan tasarlanan bir bluz modeli, şık mı şık alımlı mı alımlı, zarif mi zarif bir model. Üzeri renkli çiçek işlemeleri ile donatılmış göğüs üstünden boyuna çıkan boncuk örgü ile süslenmiş askılar boğazda birleşerek tamamlanmış, ip askılı ana rengi siyah olan bluz, üzeri renkli çiçek işlemeleri ile çok yaratıcı bir model olmuş.  İşlemelere yakından bakıldığında renkli çiçeklerin yanında göğüs ortasında duran tavus kuşu şekli il örülüp bluza dikilen şekil ise emeğin gözler önüne serilişi adeta.  Bluz sırtı da aynı şekilde örgü işlemeler ile donatılmış ve bir ayrıntı daha burada dikkatleri çekiyor; Sırt kısmındaki yağmur damlası şekli verilmiş olan dekolte kısmı ise göz dolduruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.