Örgü Hobi Dünyası Örnekleri

Sürekli yeni modeller farklı örgüler peşinde koşan bayanlarımız kazak, elbise, yelek, hırka örmekten sıkılmış daha farklı örgü modelleri isteyen hanımlar için tabi ki örgü dünyası bunlarla sınırlı değil dedik ve çok farklı uğraşlar ve modeller hazırladık. Renkli dantel örtü modellerinden, yazlık örgü şapkalar, örgü çantalar, örgü işlemeli çantalar, tablo işleme modelleri, örgü süs eşyaları…. gibi. Klasik örgü modellerine ara vermek ve biraz daha canlı renkli ve değişik örgü modelleri ile ilgilenmek ufkunuzu ve tasarımlarınızı farklılaştırmak istiyorsanız, Örgü hobi dünyası sayfamıza hoş geldiniz 🙂 İlk modelimiz birbirinden farklı ve renkli modellerde örgü şapka bere modelleri; kulaklıklı model de bir şapka, veya kulak üstü şekli ile daha spor bir şapka veya veya bir eşarp şeklinde arkadan bağlayarak kullanabileceğiniz değişik bir model de örgü şapka modeli örebilirsiniz. İkinci modelimiz ise şık bluz ve badilerin üzerine takabileceğiniz özellikle aksesuar olarak kullanılan şık örgü bir yakalık modeli var; sıra sıra dizilmiş kelebekler modeli ile tasarlanmış beyaz renkli geniş yakalı örgü yakalık modeli kendinize ve kıyafetlerinize verdiğiniz önemi yansıtacaktır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Diğer modelimiz ise dantel masa sehpa örtüsü olarak kullanılacak şık ve zarif bir dantel modeli;  dantel bilginizi konuşturacağınız, birden fazla model ile örülmüş gösterişli bembeyaz bir sehpa örtüsü modeli.  Su taşı modelinden file modeline, çiçek motiflerinden yapraklara ve küçük kabartma şeklindeki çiçekler ile tasarlanmış çok şık bir dantel modeli.
İstediğiniz değişik model ve örgüyü bir arada bulabileceğiniz, el emeğinizi boşa harcamadan birbirinden güzel tasarımlar çıkarabileceğiniz hobi dünyası sayfamız için seçtiğimiz değişik modelleri görmeye devam edin, mutlaka size hitap edecek bir model bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.