Yeni Sezon Örgü Şal Modelleri

Örgü Şal Modelleri

Hanımlar şimdide örgü şallar var sırada tığ ve şiş ile örebileceğiniz birbirinden güzel modelleri ile işte şallar.. Basit tığ ile örülmüş kırmızı püsküllü dikdörtgen şal modeli.
Beyaz ince ip ve şiş ile örülmüş ajur desenli şal.. Yine beyaz kolayca örüp kullanabileceğiniz beyaz tığ ile örülen şık bir şal..
Rengarenk çizgili bir şal örneği kilim desenli.. Tığ ile örülen çiçek ve yaprak desenlerinin birleştirilmesi ile ortaya çıkmış şık bir şal modeli.. Delikli ve basit örgülü şal modeli.. Yine tığ ile örülmüş rengarenk bir şal modeli renklierin uyumu ve tonları çok hoş.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Gri yakalı şiş ile örülmüş ajur desenli şalı abiyelerinizle bile kullanabiileceğiniz güzellikte.. Beyaz püsküllü tığ ile örülmüş kelebek desenli uzun şal modeli..
Üçgen şeklinde kırcıllı iple ve düz örgü örülelerek yapılmış şal modeli..Kırmızı tığ işi dikdörtgen şal.. Motiflerin birleştirilmesi ile tığ işi olarak örülmüş ve püskül takılmış şal.
Krem renkli alt kısmı volanlı şal yakalı şal modeli örgü örmeyi çok iyi bilenler için.. Rengarenk motiflerle birleştirilmiş şal
Mavi modern çizgileriyle şiş ile örülmüş ajurlu şal..modelleri isterseniz evinizde omzunuza alarak kullanın yada kıyafetlerinizle kombinleyip günlük hayatınızda dışarıda kullanın ve fazlasını görmek için galerimize göz atın..