Örgü Bolero ve Pelerin

Örgü Bolero ve Pelerin

Bolero ve pelerin olarak kullanabileceğiniz örgü pelerinlere yer vermek istedik bu galerimizde de.  Pembe şiş ile örülmüş ajur desenli şık bir bolero modeli..
Beyaz dantel olarak tığ ile örülmüş delik ve çiçek desenli şık bir bolero..
Yeşil tonlarındaki kırcıllı iplerle örülen düz örgü önden bağlamalı bolero spor ve şık bir model..Mor kırcıllı ve yeşil kırmızı kırcıllı farklı örnekleri de bulunan modeller spor giyimle kullanabileceğiniz tarzda.
Bordo şiş ile saç örgü örülerek dikdörtgen pelerine sonradan boyun örülmüş ve şık bir model ortaya çıkmış…Askeri yeşil kırcıllı boyun kısmına kurdele ile detaylandırılmış bolero örneğini elbiselerinizle kullanabilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Krem kırcıllı şiş ile örülmüş mini bolero modeli de galerimizde..
Füme renkli iki katlı volanlı şiş ile örülmüş düz ve saç örgülü pelerin modeli oldukça koruyucu ve kışlık..
Pembe kırcıllı düz örgülü ve geyik desenli kapişonlu hoş bir pelerin.. Nar çiçeği renkli şiş ile örülmüş saç örgüsü ve baklava dilimi örgü teknikli pelerin modelini çok beğeneceksiniz.. Beyaz lastik ve düz örgü kullanılarak örülen kolay bir bolero örneğini yeni örgüye başlayanlar bile rahatlıkla örebilirler..
Parlament mavi çapraz bantlı bolero örneği de lastik örgü olarak şiş ile örülmüş..daha fazlası için galerimize göz atın modeller çok hoş..