Örgü Bayan Çantaları

Örgü Bayan Çantaları

Bayanların boş vakitlerini değerlendirmek ya da ev ekonomisine katkıda bulunmak için yaptıkları şeylerden biride örgü örmektir..

Burada da sizlere örgü çantalara bir kaç örnek göstermek istedim..

İlk modelimiz dışarıda da severek kullanabileceğimiz sık iğne ile iki renk olarak örülmüş bir çanta örneği ile başladık..Alt kısmını kendi etrafında dönerek öreceğiniz ve üst kısmını da kolaylıkla sık iğne yaparak öreceğiniz çantanın süslemelerini içinizden geldiği biçimde yapabilirsiniz, burada katlı ortası düğmeli bir gül ve ince biyeler yapılarak süslenmiş içine de astar dikilmiş şık bir çanta olmuş.. Bir diğer çantanın zemin rengi olarak kahverengi tercih edilmiş sekizgen motifler halinde örülen ve sonradan birleştirilen çantanın orta kısımları içinde kare motifler örülmüş, örgüden bir sap yapabileceğiniz gibi buradaki gibi kullanmadığınız bir çantanın sapını değerlendirebilirsiniz..Şiş ile örülen çantada iki renk kullanılmış salaş spor günlük bir çanta kızlar için ideal.. Rengarenk gül ve çiçek motifleri ile boncuklarla ve düğmelerle süslenmiş yine cici bir çanta modeli siz farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz..Siyah floş iple örülen askılı bir çantanın üzerine kocaman gri bir çiçek dikilmiş hoş bir çanta olmuş.. Yuvarlak halkalarla sık iğne olarak yapılan çanta modeli, saç örgülü kırmızı çanta modeli ve daha fazlası için galerimizdeki modellere göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.