Bayan Örgüleri

Bayan Örgüleri

Bu galerimizde bayanların kendileri için örebilecekleri 3 tane modele yer vermek istedim.. Burada ilk olarak bir bayan hırkası modeli beyaz üzerine pembe ve beyaz katlı güllerle süslenmiş şık bir model..
Delik dolgularla kolayca örebileceğiniz hırkada belli bir yerden sonra deliklerle hafif bir volan verilmiş kol kısımlarıda volanlanmış tığ ile örebilirsiniz bu hırkayı sonrada katlı güller örüp şerpiştirebilirsiniz.. Katlı gülleri ortadan başlatarak küçük yuvarlak içini doldurarak diğer yandan tekrar arkadan zincir çekip diğer sırada yeniden içini doldurarak katlı gülleri oluşturabilirsiniz.
Yine bir bayan elbise modeli var yavru ağzı ve pembesini göreceğiniz elbise modeli de tığla örülmüş şık bir elbise modeli.. İki parça gibi görünen tek parça olan elbisenin üst kısmında delik ve dolgularla şekillendirilmiş hakim yakalı bir model, alt kısmına yırtmaçlı ve dolgulu diz altı bir model yaka kısmı ..
Bordo pelerine incili düğmelerle detaylandırılmış gelecek olursak, yuvarlak olarak başlanmış.. İstediğiniz uzunlukta zincir çekerek yuvarlak hale getirdikten sonra 2 dolgulu gözler oluşturulup her sırada o dolguları çoğaltarak genişleteceğiniz sonrasında zincirli gözler ve çok şık bir kenar oyasından sonra harika pelerin ortaya çıkmış oluyor..
Kullanılan ipi merserize floş tercih edilmiş ve çok şık olmuş..

Şimdi modelleri yakından inceleyip örmeye karar verebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.