Çiçekli Tablolar ve Çiçek Motifi Tarifi

Çiçekli Tablolar ve Çiçek Motifi Tarifi

Mor çiçeklerden oluşan harika bir tablo ve kırmızı ve pembe gelinciklerden oluşan başka bir tablo modeli ve aşamalı resimleri ile sizde dekorasyonunuza renk katacak harika tablolar yapabilirsiniz..
Mor çiçekli olan tabloda 270 adet yaprak motifi, 9 adet çiçek motifi, 15 tane ve 9 tane farklı tomurcuk motifi örülerek düzenlenen bambu çerceveli çiçekli tabloyu çok beğeneceğinizi düşünüyorum..
Bir başka çerçeveli tabloda ise kırmızı ve pembe gelincikler örülmüş ve minik kelebekler ve hercai menekşeler eşlik etmiş ikiside birbirinden şık tasarlanmış tablolar..
Pembe ve kırmızı gelincik çiçekleri el yapımı kağıt üzerine monte edilmiş, iki kırmızı gelincik, 2 pembe gelincik, 3 açmış tomurcuk, 2 açmamış tomurcuk, 1 kelebek 3 yaprak ve 8 tane hercai menekşe örülerek yapılmış bir tablo..
Bir diğer gelincik örneğinde ise yine farklı gelinciklerle yaka için kullanabileceğiniz gibi çeşitli dekorasyonda kullanacağınız örtüleriniz için broşlar örülmüş..

videodaki çiçek

Yukarıdaki çiçeği videoyu izleyerek sizde yapabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.