Bebek Örgüleri

Bebek Örgüleri

Açık renklerde örülmüş elbise ve takımlarını galerimizde görmektesiniz.. Bebekleriniz için okutacağız mevlütlerinde diş çıkarmalarında düzenleyeceğiniz toplantılarında doğum günlerinde kullanmak üzere örebileceğiniz çok cici elbise şapka patik şort hırka tarzı şeyler elbiseleri yakadan başlayarak örüldüğünü göreceksiniz örneği sizi zorlamazsa kolayca örebilirsiniz..

Yaka kısmından başlayın köşelerini belirleyip ikiye katladığınızda yaka kısmını oluşturmuş oluyorsunuz zaten kol kısmını da ayırdıktan sonra aşağıdaki videolardan örneği çözüp örneği etek kısmına doğru örün.. Daha sonra kollarını ayrıca örün dikişsiz bir elbise elde edeceksiniz gönlünüzce de süsleyin.. Altına da kısa bir şort örebilirsiniz aynı örnekler.. Mus bir çorapla kullanabilirsiniz soğuk günler için.

Ayrıca şişle örülen krem renkli farklı bir hırkada, yaprak desenli şiş ile örülmüş bir elbise modeli de yine galerimizde sizlere farklı fikirler vermek için bekliyorlar..

Sizlere burada gördüğünüz şapkanın  nasıl örüleceğini aşağıdaki videoda göstermek istedim kısaca yapılışına değinecek olursak..

Videodaki Şapkanın Örülüşü

7-8 zincir çekerek bir yuvarlak oluşturun zincirin içini 3 dolgulu ve delikli olarak doldurun 8 dolgu 8 delik olarak doldurun..Dolguları tığda toplayıp son olarak hep birlikte çekin..Bu şekilde elbiselerin örneğinide öğrenmiş olacaksınız..

Diğer sırada yine aynı işlemleri yapın, diğer sıralarda dolguları çoğaltarak ve azaltarak videoyu da takip ederek tepe kısmını örün şapkanın, devamını videoyu takip ederek devam edebilirsiniz..

Aşağıdaki video şapkanın nasıl örüldüğünü gösterecektir..

http://youtu.be/Gv6f4MG60qk

http://youtu.be/Rrn6NgNK-Jc

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.