Bayan Örgüleri

Bayan Örgüleri

Bayanlar için örgüleri bir araya getirmeye çalıştığımı bu galerimi de kışa hazırlık yaparken elinizden örgü geliyor ve bir şeyler örmeyi planlıyorsanız sizlere fikir vereceğini umut ediyorum.

ilk modelimiz aşamaları ile görebileceğiniz tığ ile yapabileceğiniz bir atkı boyunluk modeli, triko bir bluzunuzun kola kısmına kare kocaman bir motif yerleştirip yeni bir kazak ortaya çıkarabilirsiniz ikinci modelimiz bunun bir örneği, bir kaç renk kullanarak dantel olarak işleyebileceğiniz krem ve turuncunun tonlarının hakim olduğu pelerin modelin kıyafetlerinizin üzerine kullanabileceğiniz bir örgü örebilirsiniz.. Şık abiye kısa beyaz bir hırka modelinin örneğini görebileceğiniz gümüş biyeli hırkayı da severek kullanabileceksiniz..Farklı beyaz bir hırkanın siyah biyeli olanı da yine şık bir hırka.. Bir diğer model ise kumaş elbisenin üzerine dantel olarak yapılan üst bölüm çok şık olmuş arkadan göreceğiniz sırt dekoltesi de ayrı bir hava katmış.. Örümcek ve dolgudan yapılan çiçeklerin kullanıldığı şal modeli de çok şık görünüyor.. Birbirinden farklı boyunluklar, şallar, pelerinler, dantelde örülen şık bir bluz ların hepsini galerimizde görebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.