Yeni Sezon Örgü Bayan Bolero Modelleri

Genellikle straplez, ip askılı, boyundan bağcıklı veya askılı bluz ve gömleklerin üzerine giyilen ve daha çok bir aksesuar şeklinde kullanılan örgü bolero modelleri kıyafetlerimiz ile güzel ve uyumlu birer kombine şeklinde üzerimizde yer alıyorlar. Özellikle genç kızlar tarafından giyimi tercih edilen örgü bolerolar spor ve rahat olmaları nedeni ile ayrıca şık duruşları ile sıklıkla tercih ediliyor.
Rengarenk örülen farklı model ve renklerdeki işlemeli, sade, özellikle file modelli olanlar çoğunlukla tercih ediliyor, yeni tasarlanan örgü bolero modelleri sizin içinde tercih sebebi olmaya aday. İlk modelimiz harika bir kombine olarak karşımıza çıkıyor, straplez bir büst ile kombine oluşturulan ayrıca işlemeleri ve renkleri ile gösterişli bir takım olarak tasarlanan bolero modeli kumaştan tasarlanan straplez bir büstün üzerine örgü bolero da bulunan çiçek işlemeleri ile süslenmiş, üzerinde file modelli bir bolero ve kol uçları aynı renk ve modeldeki çiçekler ile işlenmiş, boğazdan bağcıklı harika bir bolero büst takımı oluşturulmuş. Güzel şeyler yarıntı da gizlidir aslında boleroda ki küçük ayrıntımız ise boleronun bel kısmında, kollardaki çiçek işlemesinin şıklıkla yerini  bulunmasıdır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise, açık mavi renkli yarım kollu kare yakalı küçük düğmeler ile birleştirilen göbek üstü spor örgü bolero modeli. Küçük yelpaze modeli ile tasarlanmış bolero aralardaki küçük delikler ile de dikkatleri çekiyor. Üçüncü modelimiz ise kırmızı örgü bir elbisenin üzerinde muhteşem duran örgü bolero tasarımı; Üzerine giyildiği elbisenin etek kısmındaki işlemelerin boleronun göğüs ve kol uçlarında da kullanılması tam bir takım oluşturmuş, tabi kırmızının göz alıcılığı ve seksiliği de unutulmaması gereken bir ayrıntı. Göğüs üstünden ip ile birleştirilen örgü bolero modelimizin örülmesi çok zevkli olacağa benziyor bayanlar.