Yeni Sezon Bayan Örgü Trençkot ve Tunik Hırka Modelleri

Şıklığına, zarafetine ve görünüşüne önem veren bayanlar ve bu bayanlar arasında örgü sever bayanların olması ile birlikte örecekleri örgünün ne kadar uzun olacağı veya sabır isteyen bir iş olması artık çok da önemli değil, örgücü bayanlar büyük bir sabır ve istek ile kendilerine en çok yakışacak, modern ve trend kıyafet modellerini örmek ve tasarlamak için hazırlar. İşte bunlar arasında bakıldığında insanın gözünü korkutan örmesi büyük sabır ve meşakkatli olan trençkot ve uzun hırka modelleri isterseniz örgü olarak isterseniz de dantel olarak karşımıza çıkıyor. Son yılların modası olan bu uzun ve tunik hırka modelleri veya trençkot modelleri bayanlar arasında seçilen kıyafetler arasında yerini aldı. Tabi örgü sever bayanlar da bu modellerde örgü hırka ve trençkot modelleri tasarlayarak büyük bir zevk ile ördüler ve sizlerinde modellerini alabileceğiniz fikir edinebileceğiniz birbirinden güzel modern örgü hırka modellerini zevkinize sundular. İşte bu modeller ile hazırladığım sayfamıza birlikte göz atalım ve modellerimizi inceleyelim istedim. İlk modelimiz, hem şiş hem de tığ ile örülen kolları ve arkası  lastik örgü ile tamamlanmış iki önü ise çiçek motifleri ile tasarlanan, neredeyse ayak bileklerine kadar inen yazlık uzun örgü hırka modeli, krem rengi ile güzel renk seçimi yapılmış ve yine lastik örgü modelinde şık bir kemer ile örgü hırka bitirilmiştir. İkinci modelde ise, tamamen dantel örgü olarak tasarlanan uzun örgü hırka modeli diz kapaklarının hemen altında sonlandırılmıştır.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Üzerinde baklava dilimi, file modeli gibi bir çok desen ile hazırlanan ikinci dantel uzun hırka modelimiz oldukça şık ve gösterişli bir model. Önden tek düğme ile tasarlanan uzun hırka modelimiz oldukça fazla emek ve sabır isteyen bir örgü modeli.
Sizlerde modellerimizden örnekler alarak veya tasarlanan modeli yeni tasarımlar şeklinde hazırlayarak kendi örgü tunik hırka modelinizi hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.