Yeni Sezon Bayan Örgü takım Modelleri

Giyim de takım tercihi olan bayanlar için, takım örgü kıyafetlerde oldukça fazla, etekli ceketli bir takım, bluz ve etekli bir takım, hırka ve etekli bir takım dantel veya örgü seçenekleri ile farklı model ve renklerde takım kıyafetlerden örmek fikir edinmek mümkün. Her mevsime uygun rahat ve şık modelleri ile örgü takım modelleri örgüde bayanların en üst noktalara çıktıklarını belgeliyor, ayrıca sadece örgü de demeyelim tasarım ve yaratıcılık konusunda da üst noktalardayız, biz istediğimiz zaman istediğimizi yaparız düşüncesi ile yeter ki isteyelim bayanlar. İsteyen düşünen yaratan tasarlayan bayanların neler yaptığına bir göz atalım. İlk iki modelimiz bir gelin edasında süzülerek karşımızda oturuyor; beyaz renkli, dantel örgü ile örülen sıfır kollu kendinden kemerli bir bluz ve dizlere kadar inen dar bir etek modeli ile harika bir takım oluşturmuş tasarımcı bayanlar. Etek uçları ve bluzun etek kısmı zikzak şekli ile tasarlanmış.
İkinci model ise tam bir takım bluz, etek ve yelek üçlüsünden oluşuyor; Yuvarlak çiçek motifleri hazırlanan bluz çok şık olmuş. Yelek de ise yine aynı yuvarlak motiflerin yanında parça parça örülen uzun motifler ile birleştirilerek hazırlanmış.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Etek ise üç modelden ve bu modeller ile tasarlanan  şekillerden oluşturulmuş. Dizlere kadar düz örgü ile örülen etek dizlerden sonra  bir sıra yuvarlak motifler ile süslenmiş ve hemen altına parça parça örülen uzun motifler bileklere kadar iniyor.  Çok şık ve gösterişli olan dantel beyaz renkli takımımız tam bir emek eseri olarak karşımızda. İsterseniz bluz etek, isterseniz yelek etek olarak yada kendine güvenen bayanlarımız üç parça halinde bu muhteşem dantel örgü bayan takımını örebilirler.