Sıfır Kollu Örgü Bayan Bluz Modelleri

Örgüden tasarlanmış o kadar çok model de ve şekilde bluz var ki, hepsini ayrı ayrı kategorilemek istedim daha rahat beğenilmesi ve değerlendirilme yapılması için tabi ki tercih kolaylığı da sağlıyor karışık modeller yerine belli modelleri bir araya toplama, bu sayfayı sizlere sıfır kollu yazlık örgü bayan bluz modellerinin yeni sezona damgasını vuracak olan örneklerini toplayarak  başlamak istedim.
İlk modelimiz, yeşil ve beyaz renklerde yarak ve çiçekler motif halinde örülerek birleştirilmiş, sıfır kollu yazlık bir bluz modeli ancak onu farklı kılan özenle örülmüş modelinin yanında eteklerden aşağı doğru sarkan uzun püskülleri sizin de dikkatinizi çekmiştir. Altına giyilecek mini bir şort veya mini bir etek ile sahil kenarlarında tatilinizi yaparken şıklığınızdan da ödün vermeyeceğiniz gösterebilirsiniz. Kare yaka olarak tasarlanan bluzun ince askıları yine çiçek ve yaprak modellerinden oluşuyor. Tığ ile örülen modelemizi 2013 yılının yazında siz de giymek istiyorsanız bu minik motifleri örmeye hemen başlayın.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise vizon renginde Derya baykal  dantel örneği olarak bilinen yağmur damlası modeli ile örülmüş klasik giyim de de spor giyim de de tercih yapabileceğiniz şık bir tığ işi bluz modeli. Geniş yuvarlak yakası ile kolları sıfır koldan biraz daha dökümlü örülmüş, etek uçları zik zak şeklinde dökülüyor belinize. Dar kesim olarak örülen bluz çalışan bayanlarımız içinde ceketlerinin içine giyebilecekleri şık ve zarif bir model. Yaz ayların da da örgüden vazgeçmeyen, boş vakitlerini örgü ile değerlendiren yeni modeller isteyen bayanlar için örgü bluz modellerimiz sırasıyla devam ediyor, hem fikir alabilecekleri hemde zevkle örüp giyebilecekleri yeni sezon örgü bluz modelleri dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.