Rengarenk Cıvıl Cıvıl Örgü Bayan Elbise Modelleri

Örgünün kış aylarında giyilebileceği gibi bir izlenim vardır, ancak yep yeni modeller ile hayatımıza her giyim tarzında çıkan örgü modelli kıyafetler bu izlenimi silmeyi ve her mevsim her sezon örgü kıyafet sloganı ile hayatımıza adeta renk kattı. Elbiseden eteğe, bluzdan yeleğe her mevsim hayatımızda olan örgü kıyafetler şimdi de en yeni örgü elbise modelleri ile gardroplarımızdaki yerini almaya devam ediyor. Renk renk model model trend örgü elbise modelleri ile birlikteyiz.
İlk modelimiz adeta baharın habercisi olan bir model ve renklerle karşımızda rengarenk çiçek ve yaprak motifleri ile örülen ve çok muntazam bir şekilde birleştirilen elbise modelimiz içimizi aydınlatıyor. Derin göğüs dekoltesi ile sıfır kollu olarak tasarlanmış, ayak bileklerine kadar inen boyu ile rahatlığın ve özgürlüğün habercisi gibi. Tığ ile örülen modelimizi elinizde bulunan değişik renkli yarım kalan ipleriniz ile isterseniz kendinize isterseniz de çocuğunuza şık bir elbise örebilirsiniz.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise  tam  bir ispanyol elbisesi modelinde tasarlanmış oldukça gösterişli ve zarif bir elbise modeli. v yakalı elbise modelimiz keskin hatlara sahip v şekli ile de sırt dekoltesi verilerek tasarlanmış, diz altından sonra file modeli pileli şekilde örülerek çok şık bir şekil almış, modelin belirginleştirilmesi için sakallı siyah renkli ip ile etrafı çizilen model oldukça iddialı bir tasarım. Etek uçlarındaki pileye eklenen katlı görünüm ile yaz ayının rahatlığı ve şıklığı tek bir elbisede sizlere sunuluyor. Sıfır kollu tasarlanan elbisenin modeli üzerinden dikey olarak inen siyah çizgiler ise fiziğinizin zarifliğini gözler önüne serecek. Elbisenin en gösterişli kısmı olan pileli etekleri uzunlu kısalı boyu ile daha da göz kamaştırıyor ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.