Degaje Yaka Burgu Desenli Örgü Bayan Kazak Tarifi

Ebruli Oval Motifli Dikdörtgen Örgü Şal Tarifi

Acur Desenli Örgü Bebek Kazak Modeli

Kırmızı Küçük Papatya Modeli Aşamaları ile Tarifi

Çok Şık El İşi Örgü Takılar

Örgü Aksesuarlar 28 Aralık 2012

Örgü Takılar

Şimdi sizlere aksesuar olarak kullanabileceğiniz örmekte zorlanmayacağınız kısa zaman içinde örerek kullanabileceğiniz aksesuar örgülere değineceğim.. Beyaz iple örülmüş tığ kullanılarak yapılan ellerinizde kullanabileceğiniz şık bir el için eldiven örneği..Yine beyaz olarak örülen tığ kullanılmış burgular halinde hoş bir kolye örneği de kolayca örülebilecek bir kolye..
Biraz zahmetli görünse de inci ve boncuklarla örülmüş el işinin harika örneklerinden biri olan kolye zahmete değecek güzellikte değil mi? Bunun iki örneğini galerimizde görebilirsiniz..
Kırmızı düğmelerle ve krem iple çiçek motifli uzun kolye de genç kızlarımız için çok şık bir kolye örneği..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

 

Yine katlı gül motifleri ile rengarenk birleştirilerek yapılmış örgü motifli kolyede çok hoş görünüyor..
Minik minik çiçek motifleri ile birleştirilmiş zincir detaylı uzun kolye de kızlarınıza yapabileceğiniz hoş bir kolye modeli..
Saks mavisi yeşil bobin ipliği ile halkalara sık iğne olarak yapılmış boncuklarla detaylandırılmış kolye modeli şık ve biraz zahmetli..
Modern stilde örülmüş ve göğüs kısmınıza kadar uzun çok şık bir kolye modeli tığ ile örülmüş yuvarlaklar ve zincirlerden oluşmuş çok hoş bir örgü kolye modeli.
Yuvarlak motiflerle ve siyah boncuklarla yapılan kolye çok basit bir örgü örneği motiflerde kullanacağınız renkleri kıyafetlerinize göre değiştirebilirsiniz..
Straplez bir elbise ile kullanabileceğiniz motiflerle örülen kolye modeli de çok hoş bir fikir..
Daha fazlası için galerimizdeki modellere bir göz atın derim..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.