Örgü Şapka Kaşkol ve Eldiven Modelleri

Örgü Şapka Kaşkol ve Eldiven Modelleri

Bu galerimizde birbirinden güzel bere şapka atkı kaşkol ve eldiven modelleri ile sizlerleyim arkadaşlar..

Çok ince şişler kullanarak örebileceğiniz bu modelleri beğeneceksiniz..İlk modelimiz krem renkli kasket vari üzerine saç örgüsü dolama çiçek deseni verilmiş ayrıntısı ile şık bir bere modeli..

Gri tonlarının kullanıldığı üzerine çiçekleri kürklerle yapılmış çiçek ve dallarını göreceğiniz çok şık bir takım.. Kahverengi ve sütlü kahve tonlarının tonlarında örülen çiçeklerle süslenmiş üçlü takım.. Krem ile örülen siyah beyaz fiyonkla süslenip yerleştirilen bere, gri bere yan kısmı çiçeklerle süslenmiş, gri olarak tasarlanmış üçlü takım çiçeklerle süslenmiş, ön kısmı gri beyaz kaşkol ve bere, lastik olarak başlanmış haroşo olarak devam edilmiş bere ve pelerin, pembe ve grinin muhteşem uyumu ile kombinlenmiş çiçeklerle süslenmiş yine bir üçlü, gri şapka gümüş zımbalı ve katlı gülü ile dikkat çeken şapka modeli, gül kurusu lastik ve düz örgü ile tasarlanan şapka kaşkol ve eldiven modeli, kırmızı ters örgü ile örülmüş kaşkol be bere takımı çok hoş görünüyor, yine ters olarak örülen üzerine kocaman bir çiçek yerleştirilen şapka, siyah beyaz çizgili çiçek süslemeli şapka kaşkol ve eldiveni, lila şapka ve kaşkolu ve daha fazlası galerimizde..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.