Çok Şık Örgü Elbiseler

Örgü Elbiseler
Örgü örmeyi seviyorsanız ve bo vaktinizde çokda bu modeller tam sizlere göre bir elbise örmek hem zaman açısından hem de işi bilmeyenler için çetrefilli görünen bir durum.. Günümüzde artık örgü mü kaldı diyenlerin yanı sıra hala örgüye çok fazla rağbet olduğunu biliyoruz.. Bizlerde sizler için bu konuda geniş bir araştırma yaparak modelleri bir araya getiriyoruz.. Şimdi bakalım elbiseleri beğenecek misiniz ve kendine örgü konusunda güvenen siz hanımlar..
İlk modelimiz tam takım beyaz örgü bir elbise şapkası çantası ile zarif bir model. Tığ ile örülmüş askılı yazlık elbise modelini sizde kolaylıkla örebilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Çok şık şapkası ile birlikte örülmüş beyaz dantel elbise straplez ve modeli çok güzel değişiklik olsun diye gelinlik olarak bile kullanabilirsiniz..
Pembe tığ ile örülen askılı tığ elbise modeline de bir göz atabilirsiniz..
Floş ip ile tığ işi olarak örülmüş elbise modeli de yazlık ve şık bir örgü..
Kahverengi mini elbise kayık yakalı yaka kısmı dantel olarak örülen elbisenin aşağıya doğru olan kısmı desenli bir örgü ile örülmüş..
Kırmızı örgü elbise modelinde de üst ve etek kısmında delikli örgüler kullanılmış bel kısmının biraz altından ise kırmızı kurdele ile detay verilmiş.. ve daha fazlası için galerimizdeki modellere bir göz atın derim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.