Örgü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri
Örgü çantalarımızla yeni bir galeride yine birlikteyiz.. İster aksesuar olarak kullanın yada pazara gitmek için yada örgülerinizi taşımak için kullanabileceğiniz hoş çanta modelleri, ilk modelimiz krem renkli ters örgü ve nohut örgü tekniği kullanılarak şiş ile örülmüş kahverengi deri saplı bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir model..
Bir kaç rengin bir araya getirilerek örülmüş desenli örgü çanta, üç renkli pirinç desenli örgü çanta, krem gözlük kabı, file örgü çantalar ister örgüleriniz ister pazara gitmek için, renkli örgü yuvarlak uzun saplı çanta..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Çizgili uzun saplı şiş ile örülmüş düğmeli çanta, ahşap saplı şiş ile örülmüş mavi tonlu çizgili çanta, kırcıllı pembe tonlu örgü çanta, gül motifli düz örgülü büzgülü örgü çanta modeli, mor saplı kare çanta, kırcıllı düz örgülü deri saplı çanta modeli, ebruli plastik saplı örgü çanta, çizgili kapaklı örgü çanta, renkli desenli örgü çanta, füme kırcıllı desenli örgü uzun saplı çanta, yuvarlak tığ işi incili krem çanta, kırmızı şiş ile örülmüş desenli çanta örneği, örgü deri saplı çizgili alışveriş çantası, mor ve lila tonlu örgü çanta, altıgen şiş örgülü rengarenk çanta, siyah beyaz kırmızı gri füme renkli baklava desenli örgü çanta ve daha fazlası için galerimiz ziyaret edebilirsiniz..