İddialı Örgü Bayan Elbiseleri

Kıyafetlerinin çoğunu örgü elbiselerden yana kullanan bayanlarımız için, yeni örgü elbise modellerini bir araya getirdik, elbisenin rahatlığını örgünün zarifliği ve kalitesi ile birleştirmek isteyen bayanlarımız için olmanız gereken yerdesiniz.
Tercihiniz ister izin, ister kısa, ister dekolteli isterseniz de dekoltesiz,  isterseniz renkli isterseniz tek renk bir örgü elbise olsun aradığınızı bulmanız hiç de zor değil; gösterişli, cesur, şık ve zarif örgü bir elbise arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz.
İlk modelimiz, zarif şık ve dikkat çekici bir elbise modeli; düz örgü ve motifli örgü birleştirilerek tasarlanmış; kemer ve yaka kısmı mavi beyaz renklerde örülen kare motifler birleştirilerek tasarlanan, diğer kısımlar ise beyaz renk ile düz örgü tekniğinde örülen diz üstü  etek boyu ile şık bir elbise modeli. Yaka kısmı da aynı şekilde mavi beyaz motifler ile düşük omuzlu örülen Çalışan bayanların ceket içine sıklıkla giyeceği iddialı bir model olmuş. Yaka ve kemerin dantelden örüldüğünü de ayrıca belirtmek isterim…
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

İkinci modelimiz ise daha rahat kıyafet tercihi olan bayanlar için trend bir renk ile fuşya rengi ile örülmüş dizlere kadar inen etek boyu ve kare yaka modeli ile gayet zarif bir elbise olmuş. Kalın askılı sıfır kollu tasarımı ve kumaş ve zincir ile tasarlanan şık kemeri ile bir kombine oluşturmuş. Rengi ile yaz mevsiminin habercisi olan elbisemiz deseni ile de değişik bir model.
Tarzınızı, ışığınızı, içinizdeki mevsimi ve ruhunuzu kıyafetlerinize yansıtmak, kendi modanızı kendiniz belirlemek ve örnek birer model olmak hiç de zor değil aslında. Üzerinize tam oturacak, istediğiniz renkte örebileceğiniz en önemlisi kendiniz tasarlayabileceğiniz, tamamen sizin eseriniz olacak örgü elbise modelleri için size fikir verecek tasarımlar sizlerle.