En Güzel Bayan Örgü Takım Modelleri

Bluz, kazak, etek, elbise, şapka, atkı, bere derken … özellikle çalışan bayanlar için takıma da ihtiyaç olduğu aşikar.  Diğer sayfalarımızda örgüde yok yok dediğimi hatırlıyorum, siz ne giymek istiyorsanız o kıyafet örgü ile de tasarlanabilir demiştim, şimdi de takım giymek istiyorsanız yada takım örmek ve sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız ki önümüz yılbaşı çok güzel bir hediye olabilir, sizden yıllarca saklanabilecek ve hatırlanacağınız, emek verdiğiniz değerli bir hediye bekleyen sevdikleriniz için örgü bayan takım modelleri…
İlk modelimiz bluz ve etek den oluşmaktadır; Çiçek örneği verilmiş modelde örülen takım tek bir ana renkten oluşmaktadır, ancak etek ve bluzun kenarları koyu kahve rengi ile şeritler çekilerek tamamlanmıştır. Ayrıca bluzun yakası dantel edasında koyu kahve rengi ile örülmüş, bluzun etek uçları kol ağızları ve ön orta kısmına şeritler çekilmiştir. ayrıca etek uçlarında da aynı şeritler bulunmaktadır.  Yarım kol örülen bluzun kol uçları ters v şeklinde genişlemektedir.
Modellerin büyük halini görmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayın

Diğer modelimiz rengi ve  modeli ile yaz ayları için tasarlanmıştır, fıstık yeşili ve beyaz renk kullanılarak örülen derya baykal bluz ve mini dar el işi etek modeli oldukça şık ve iddialı bir takım.  Bluzun kolları hafif bir şekilde omuzlara dökülüyor, yuvarlak yaka olarak tasarlanmış, bluzun ön ve arka etekleri v şeklinde aşağı iniyor, bedeninde ki örnek ise son günlerin moda örneği olan büyük çiçek ve yaprak motifleri birleştirilerek tamamlanmıştır. Çiçekler beyaz renkli ip ile yaprakları ise fıstık yeşili renk ile örülmüştür. Tabi beyaz renk bir de bluzun kollar yakası ve etek kısmının tığlanmasında kullanılmış çok kibar ve zarif bir örgü bayan takımı örülmüştür. Rahatlıkla giyilebilecek bir takım.